Originale 4 Potah Na Sedačku Ikea Beddinge

Potah Na Sedačku Ikea Beddinge Le nostre gallerie

Originale 4 Potah Na Sedačku Ikea Beddinge

Potah Na Sedačku Ikea Beddinge, Originale Potah Na Pohovku IKEA Beddinge , Dlouhý V Kolekci Cotton Panama, Látka: 702Originale 4 Potah Na Sedačku Ikea Beddinge - Zkontolujte si vždy správnost vaší volby - zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší) a zdali máte správně zvolenu látku. Ušijeme vám na zakázku nový potah - stačí si zvolit látku. Pokud vám nevyhovují zde zobrazené látky, můžete si vybrat i z látek, které jsou zobrazeny v nabídce u některé z jiných pohovek nebo křesel, cenu vám pak sdělíme na vyžádání.

Ušijeme vám na zakázku nový potah - stačí si zvolit látku. Pokud vám nevyhovují zde zobrazené látky, můžete si vybrat i z látek, které jsou zobrazeny v nabídce u některé z jiných pohovek nebo okayřesel, cenu vám pak sdělíme na vyžádání. Popis: použitý. Běžně opotřebený. Nepoškozený. Pouze potřeba vyprat. Ty pruhy na jedné fotce nejsou špína, ale to obtisklý / vyležený rošt na kterém matrace leží. Fotky jsou trochu přesvětlené :-( cena centoventi, - pošta nebo osobně v praze.

Zkontolujte si vždy správnost vaší volby - zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší) a zdali máte správně zvolenu látku. Zkontolujte si vždy správnost vaší volby - zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší) a zdali máte správně zvolenu látku.

Kolekce: cotton panama okayód látky: 702-29 složení: cento bavlna šíře látky: 150cm barva: cream krémová srážlivost: quattro charakteristika látek: matné, oboustranné stupeň zastínění: výrazné zastínění. Ušijeme vám na zakázku nový potah - stačí si zvolit látku. Pokud vám nevyhovují zde zobrazené látky, můžete si vybrat i z látek, které jsou zobrazeny v nabídce u některé z jiných pohovek nebo okřesel, cenu vám pak sdělíme na vyžádání.

Potah Na Sedačku Ikea Beddinge, Deale BEDDINGE (IKEA), Potah Na Sedačku, Tmavě Hnedý, Inzerce, ProdámKolekce: cotton panama okayód látky: 702-06 složení: cento bavlna šíře látky: 150cm barva: area boscosa inesperta - zelená srážlivost: quattro charakteristika látek: matné, oboustranné stupeň zastínění. Zkontolujte si vždy správnost vaší volby - zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší) a zdali máte správně zvolenu látku.

Potah Na Sedačku Ikea Beddinge, Grande BEDDINGE (IKEA), Potah Na Sedačku, Tmavě Hnedý, Inzerce, Prodám
Potah Na Sedačku Ikea Beddinge, Grande BEDDINGE (IKEA), Potah Na Sedačku, Tmavě Hnedý, Inzerce, Prodám
Potah Na Sedačku Ikea Beddinge, Bellissimo Potah Na Pohovku IKEA Beddinge , Dlouhý V Kolekci Cotton Panama, Látka: 702
Potah Na Sedačku Ikea Beddinge, Bellissimo Potah Na Pohovku IKEA Beddinge , Dlouhý V Kolekci Cotton Panama, Látka: 702

Digita nel campo sottostante e premi Invio / Ritorna per cercare